Субота

Несолонський ДНЗ
Навчально-виховний процес »

Форма входу

Напрямок роботи садочка: Охорона життя та зміцнення здоровя дітей в сучасних умовах.

Завдання: - Підвищувати фізичну та розумову працездатність у дітей, зміцнювати здоров’я, розвивати фізичні якості.

- Навчати дітей розмовної української мови, яка відповідає літературним нормам і правилам.

- Розвивати творчість дітей, як один з необхідних факторів суспільного виховання. Пошук нових способів стимулювання творчої активності дітей.

/«Дитина – ніжний паросток, який стане могутнім деревом,  тому дитинство й вимагає до себе особливої уваги»

В. Сухомлинський

І нам дорослим під силу допомогти дітям пізнавати світ і себе, знайти своє місце в житті. І важливо зробити це, визначивши домірну «золоту» середину впливу на малюків, пам’ятаючи основне правило – не зашкодь! А тому працівники нашого закладу, а це команда однодумців, які люблять дітей, докладають максимальних зусиль для розвитку у кожній дитині її особистої індивідуальності.

Дітям дошкільного віку притаманно помічати все довкола, спостерігати за рослинами, тваринами, запитувати у дорослих неймовірну кількість «чому». Для цього в дитячому садку є куточки «Природи», «Наші перші книги».

Прививати любов до праці, цінувати її діти вчаться з раннього дитинства. З великим бажанням вони допомагають дорослим і квіти полити і почергувати.

Важливою діяльністю дітей є гурткова робота. Вона відкриває перед дітьми великі можливості для зростання і розвитку творчих здібностей ті ініціатив. В кожному ДНЗ існує гурток по роботі з солоного тіста «Вмілі ручки». Діти з задоволенням його відвідують. 1 раз на тиждень, проводять виставки поробок.

Дидактична, сюжетно-рольова гра, як форма організації навчання, набуває особливого значення для підвищення ефективності педагогічного процесу в умовах різновікової групи, тому що дає змогу використовувати фактор самонавчання та взаємонавчання.

У нашому дошкільному закладі є ігри для дітей певного віку. Для малюків – це «Склади пірамідку», «Хто де живе», «Великий-малий», і т.д., а для старших – «Чорного та білого не беріть», «Вищий-нижчий», «Розсели звірят», тощо.

Діти постійно перебувають у русі, вони – не посиденьки. Саме це непосидство, прагнення рухатися допомагають малечі пізнавати навколишній світ. Для цього в нашому ДНЗ створено умови для фізичного розвитку – це різноманітні атрибути для рухливих ігор. Ігри: «Баскетбол», «Футбол», упорядкований ігровий майданчик, на якому розташовані фізкультурні драбинки, лавочки, є в наявності м’ячі, скакалки, обручі, кеглі тощо. Прикрасою дитячого ігрового майданчика є гірка-хвиля, пісочниці, гойдалка, чудовий ігровий автомобіль, зроблений руками батьків. З ранньої весни до пізньої осені милує погляд різнобарв’я квітника, догляд за яким проводять, як працівники так і діти з батьками.

«  Листопад 2017  »